Langų profiliai gaminami iš aukštos kokybės ir ekologiškai saugaus polivinichlorido (PVC). Gamyboje naudojamos žymių Europos gamintojų medžiagos ir priedai. Mūsų asortimente yra įvairių pločių profilių sistemų: nuo vadinamojo įprasto 70 mm pločio profilio iki 93 mm pločio profilio su didesniu atsparumu šilumai, atitinkančių statinio stabilumo reikalavimus.

Skirtingų profilių sistemų naudojimas išplečia PVC langų pritaikymo galimybes – ar tai būtų nauja statyba, ar renovacija išlaikant ankstesnįjį stilių. Jūs galite pasirinkti įvairiausių spalvų gaminius. Galima pagaminti įvairių formų langus: apvalius, arkinius, trikampius, trapcinius langus. Langus galima atidaryti trimis padėtimis, taip pat yra vadinamasis tarpinis vėdinimas arba mikroventiliacija. Languose galima įmontuoti apsauginius užraktus.

Langai gaminami iš Europoje lyderiaujančių gamintojų „Aluplast“, „Schüco“, „Brügmann – Salamander“ profilių. Langų profiliai atitinka visus keliamus reikalavimus, užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją. PVC langų varčios ir rėmai gerai išlaiko šilumą. Naudojant įvairius stiklo paketus, šilumos laidumo koeficientas gali siekti 0,5 W/m2K, o tai atitinka būsimus energijos taupymo reikalavimus.

Languose galima sumontuoti įvairias vėdinimo sistemas: įvairias orlaides. Atidaromoje lango dalyje galima sumontuotį tinklelį nuo vabzdžių.

PVC LANGŲ PROFILIAI