MEDINIAI LANGAI

 

 

UAB „Glaskek LT“ prekiauja vokiško tipo mediniais ir mediniais-kaustytais aliuminiu langais.

Gaminant medinių langų rėmus ir varčias, naudojamas trisluoksnis klijuotas spygliuočio medis be šakų. Tai pat gamybai naudojama ir mediena iš ąžuolo. Klijuota mediena suteikia mediniam langui konstrukcinio stabilumo. Medinio lango apatinė rėmo ir varčios dalys apsaugotos aliuminio profiliu.

Medinių langų atsparios korozijai užraktų sistemos  gaminamos Europoje. Langas atidaromas, atverčiamas, galima mikroventiliacija. Ant lango galima uždėti apsaugines žaliuzes. Lango rankenėlės derinamos pagal pageidavimus.

Apdailai naudojamos ekologiškos, nekenksmingos medžiagos, pagamintos vandens pagrindu – dažai ir skaidrios glazūros. Apdaila atliekama trimis etapais: impregnavimas, gruntavimas ir dažymas. Spalva parenkama iš katalogo RAL. Mediniams langams, kaustytiems aliuminiu, aliuminio profilio spalvos tonas parenkamas taip pat pagal spalvinį katalogą RAL. Langų formos gali būti įvairios: apvalūs, trikampiai, trapeciniai ir kitų formų.

Medžiagos, konstrukcijos ir kokybė garantuoja langų ilgaamžiškumą. Spalva ir glazūra atsparūs ultrovioletiniams spinduliams ir išsaugo savo spalvos toną ir žvilgesį. Medinio lango išorės apdailos išsaugojimui rekomenduojame kas 5-10 metų ją atnaujinti, priklausomai nuo to, kur langai sumontuoti. Mediniai langai, kaustyti aliuminiu, tokio greito atnaujinimo nereikalauja.

Didelę reikšmę lango kokybei, tolimesniam eksploatavimui turi ir lango sumontavimas. Būtinai siūlome užsisakyti, kad šią paslaugą atliktų mūsų bendrovės darbuotojai.

DK68

ALU DK68